14. ročník konference
Dny kogenerace
19-20.10.2021

Nový výkonný ředitel COGEN Czech

 

Rada spolku COGEN Czech jmenovala ke dni 1.8.2016 do funkce výkonného ředitele Milana Šimoníka. 

Dosavadní výkonný ředitel Tomáš Bičák bude i nadále aktivní v činnosti sdružení. V době hlubokých strukturálních změn energetického sektoru chce COGEN Czech posílením spolupráce se státní správou, s COGEN Europe a dalšími odbornými organizacemi usilovat o rozvoj kombinované výroby elektřiny a tepla a tím přispět k udržitelnému rozvoji české energetiky.

 

Milan Šimoník
Po studiu na VUT Brno nastoupil v roce 1990 do První brněnské strojírny, která se po privatizace stala součástí koncernu ABB a později ALSTOM. Jako projektant se účastnil výstavby energetických zdrojů v Česku, Německu, Rakousku a Maďarsku. V letech 2008-2014 pracoval v investiční divizi skupiny ČEZ a byl členem společného týmu firem ČEZ a MOL, který připravoval projekty paroplynových elektráren v Maďarsku a na Slovensku. V minulých dvou letech se v PSG-International podílel na modernizaci Teplárny Planá n.Lužnicí.
Publikuje články o Energiewende, vývoji trhu s elektřinou a dalších aktuálních tématech energetiky. Hovoří anglicky, německy, částečně rusky a maďarsky.

Navštivte:

ERÚ       CODE PROJECT

COGEN Czech je členem:

COGEN EUROPE


SVAZ MODERNÍ ENERGETIKY


ČESKÝ PLYNÁRENSKÝ SVAZ


Asociace energetických manažerů WADE - World Alliance for Decentralized Energy

Vstup pro členy:

Jméno:
Heslo:

Zapamatovat přihlášení