14. ročník konference
Dny kogenerace
19-20.10.2021

COGEN Czech má nové vedení. Josefa Jelečka z TEDOM střídá v čele David Bauer z ČEZ Energo

25.4.2019 - Tisková zpráva COGEN Czech
David Bauer byl zvolen předsedou rady COGEN Czech a Josef Jeleček zůstává i nadále jejím řádným členem. Do rady byli také nově zvoleni Jiří Šimek za innogy Energo a Branislav Posuch z MVV Energie CZ. Rada je nejvyšší orgán spolku v období mezi členskými schůzemi a má šest členů. Pět z nich je voleno na tříleté funkční období z řad členů spolku, šestým je výkonný ředitel.

 

 

Bylo mi ctí stát 17 let v čele COGEN Czech. Myslím, že jsme za tu dobu společně odvedli velký kus práce a vymezili jsme pro kogeneraci pevné místo na mapě české energetiky,“ říká Josef Jeleček, dosavadní předseda rady COGEN a zároveň předseda představenstva TEDOM, jednoho z předních světových výrobců kogeneračních jednotek. „Teď ale přišel čas předat štafetu mladší generaci. David je výborná volba a přeji mu v jeho působení hodně úspěchů.“

Děkuji členům spolku za důvěru. Chci se ve své roli zaměřit na stabilizaci a předvídatelnost podmínek pro podnikání v oblasti kogenerace a její další propagaci coby ekologicky šetrné moderní technologie. Moderní energetika může být šancí pro český průmysl a kogenerace je toho jasným důkazem“, dodává David Bauer, nový předseda rady a zároveň generální ředitel společnosti ČEZ Energo, které je se 122 jednotkami největším provozovatelem kogenerací na českém trhu.

Složení rady:

  • Ing. David Bauer, ČEZ Energo, s.r.o. - předseda rady 
  • Ing. Josef Jeleček, TEDOM a.s.
  • Ing. Jiří Šimek, innogy Energo, s.r.o.  
  • Ing. Branislav Posuch, MVV Energie CZ, a.s.
  • Ing. Milan Váša, E.ON Energie, a.s.
  • Ing. Milan Šimoník 

Zároveň se proměnila také skladba kontrolní komise COGEN Czech, jejímž předsedou se stal opět Michal Koutník. Komise je tříčlenná a je volena členskou schůzí rovněž na tříleté funkční období.

Složení kontrolní komise:

  • Ing. Michal Koutník, Ph.D., VYTEZA, s.r.o. - předseda kontrolní komise
  • Ing. Lukáš Dobeš, ČEZ Energo, s.r.o.
  • PhDr. Vlado Murár, individuální člen
Navštivte:

ERÚ       CODE PROJECT

COGEN Czech je členem:

COGEN EUROPE


SVAZ MODERNÍ ENERGETIKY


ČESKÝ PLYNÁRENSKÝ SVAZ


Asociace energetických manažerů WADE - World Alliance for Decentralized Energy

Vstup pro členy:

Jméno:
Heslo:

Zapamatovat přihlášení